Sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków

0
(0)

Uzupełnianie deklaracji podatkowych to proces czasochłonny. Nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na samodzielne wykonanie tego obowiązku. Szczególnie małopolskich właścicieli firm interesuje sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków. Właśnie to hasło wpisują w swoich wyszukiwarkach internetowych.   
  
Ważne jest, aby śledzić bieżące przepisy, ponieważ często ulegają zmianie, która w sposób istotny wpływa na  prowadzenie działalności gospodarczej. Dla przykładu warto wspomnieć, że sporządzanie deklaracji podatkowych w 2015 roku różni się od opracowywania dokumentów w latach poprzednich. Zasadniczą zmianą jest to, że niektóre deklaracje składane przez płatników PIT i CIT muszą być sporządzone w formie zarówno papierowej jak i elektronicznej. Ten obowiązek dotyczy przedsiębiorców zatrudniających więcej niż 5 pracowników oraz tych, którzy zatrudniając mniej niż 5 pracowników korzystają z usług biura rachunkowego.   
  
Jeśli jesteś wśród wyżej wymienionych i chcesz skorzystać z możliwości jaką daje sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków to skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments