Sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków

Uzupełnianie deklaracji podatkowych to proces czasochłonny. Nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na samodzielne wykonanie tego obowiązku. Szczególnie małopolskich właścicieli firm interesuje sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków. Właśnie to hasło wpisują w swoich wyszukiwarkach internetowych.   
  
Ważne jest, aby śledzić bieżące przepisy, ponieważ często ulegają zmianie, która w sposób istotny wpływa na  prowadzenie działalności gospodarczej. Dla przykładu warto wspomnieć, że sporządzanie deklaracji podatkowych w 2015 roku różni się od opracowywania dokumentów w latach poprzednich. Zasadniczą zmianą jest to, że niektóre deklaracje składane przez płatników PIT i CIT muszą być sporządzone w formie zarówno papierowej jak i elektronicznej. Ten obowiązek dotyczy przedsiębiorców zatrudniających więcej niż 5 pracowników oraz tych, którzy zatrudniając mniej niż 5 pracowników korzystają z usług biura rachunkowego.   
  
Jeśli jesteś wśród wyżej wymienionych i chcesz skorzystać z możliwości jaką daje sporządzanie deklaracji podatkowych Kraków to skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments