Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa

0
(0)

Sprawozdanie finansowe dostarcza najpotrzebniejszych informacji na temat prowadzonej firmy. Jest to uporządkowane przedstawienie sytuacji finansowej i finansowych wyników działalności podmiotu gospodarczego. Sprawozdanie finansowe powinno zostać sporządzone zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o rachunkowości.

Sprawozdanie finansowe przedsiębiorstwa sporządza się na koniec roku obrachunkowego lub inny dzień zamknięcia ksiąg rachunkowych wynikający z przepisów prawa podatkowego. Sprawozdania muszą zostać przygotowane w języku polskim oraz w walucie polskiej. Mogą być sporządzane jednostkowe i skonsolidowane sprawozdania finansowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie firmy często utrudnia możliwość sporządzenia sprawozdania finansowego w odpowiedni sposób. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc. Zajmiemy się wszystkimi sprawami księgowymi firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą księgową. Gwarantujemy solidne doradztwo, które pomoże wybrać najkorzystniejszą opcję. Zapraszamy!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments