Sprzedam miesięczną spółkę z o.o.

“Sprzedam miesięczną spółkę z o.o.” to coraz częściej pojawiające się ogłoszenia. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się ogromną popularnością ze względu na wiele zalet jakie posiadają. Jej kapitał zakładowy jest niski, a wspólnicy mają ograniczoną odpowiedzialność za jej zobowiązania. Niestety ze względu na jej długotrwałą i skomplikowaną rejestrację dużo osób rezygnuje z jej założenia.

Dobrą ideą jest jej nabycie. Trwa nieporównywalnie krócej – kwestia nabycia to tylko kilka dni. Na tradycyjną rejestrację trzeba poświęcić nawet kilka tygodni, co jest dość uciążliwe dla osób, które chcą w szybkim tempie rozpocząć prowadzenie firmy. Spółka z o.o. jest w pełni zarejestrowana, posiada numery: NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE. Transakcja przebiega szybko i bezpiecznie. Gotowe firmy nie mają historii finansowej, nie są zadłużone.

Jeśli jesteś zainteresowany ogłoszeniami “Sprzedam miesięczną spółkę z o.o.” to zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania a także szczegółowo przedstawimy ofertę.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments