Sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców

0
(0)

Z każdym rokiem coraz więcej osób z zagranicy decyduje się swoją firmę prowadzić na terytorium Polski. Niestety nie każdy rodzaj działalności mogą założyć na takich samych zasadach, jak polscy obywatele. W przypadku niektórych z nich istnieją bowiem spore ograniczenia w tym zakresie.

Aby pominąć wszelkie niedogodności rejestracyjne zachęcamy do zakupu gotowej spółki. Dzięki temu obcokrajowiec będzie mógł rozpocząć swoją działalność już w przeciągu jednej doby. To nawet kilkanaście razy krócej niż podczas tradycyjnej rejestracji. Ponadto jego obowiązki rejestracyjne ograniczą się do jednego spotkania u notariusza, podczas którego należy podpisać umowę spółki. Co ważne umowa spółki musi zostać podpisana także w obecności tłumacza przysięgłego.

Sprzedaż gotowych spółek dla obcokrajowców oferuje nasza firma. Zapewniamy nowe, czyste spółki przygotowane by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego nasi przedstawiciele omówią wszelkie szczegóły oraz odpowiedzą na Wasze pytania.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments