Szybka rejestracja spółek jawnych

0
(0)

Spółki jawne zyskują na coraz to większej popularności. Powodem tego z pewnością jest szereg zalet, które przyciągają z dnia na dzień powiększającą się liczbę przyszłych przedsiębiorców. Ten rodzaj spółek posiada podmiotowość prawną. Wspólnicy nie mają obowiązku wnoszenia minimalnego kapitału zakładowego. Ogromną zaletą jest fakt, że wspólnicy odpowiadają za zobowiązania spółki w sposób subsydiarny, czyli wierzytelności ściągane są z majątku wspólnika w przypadku, gdy egzekucja z majątku spółki jest bezskuteczna

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oferujemy pomoc jaką jest szybka rejestracja spółek jawnych. Świadczone przez nas usługi skracają czas do minimum co sprawia, że przedsiębiorcy mogą szybciej zająć się sprawami firmy. Warto pamiętać o tym, że umowa spółki jawnej musi być sporządzona w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

Zainteresowany rejestracją spółki jawnej? Skontaktuj się z nami i poznaj pełen pakiet naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy prowadzą swoje firmy i osiągają sukces. Zapraszamy do współpracy.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments