Utworzenie spółek z o.o.

0
(0)

W Polsce ogromna ilość firm prowadzona jest pod postacią spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Więcej przybiera tylko formę jednoosobowej działalności gospodarczej, która jest jednak rozwiązaniem dobrym przede wszystkim dla niewielkich przedsięwzięć.

Utworzenie spółek z o.o. niestety nie jest procesem prostym. Wymaga uzupełnienia wielu dokumentów i złożenia ich do wymaganych instytucji. Proces ten przeciętnie zajmuje kilka tygodni, a ponadto niejednokrotnie przeciąga się do paru miesięcy. Aby zniwelować czas rejestracji, a także ograniczyć nasze obowiązki rejestracyjne warto zdecydować się na kupno gotowej spółki z o.o.. Jednostka taka jest w pełni przygotowana by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność, a obowiązki jej przyszłych właścicieli ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Kupując spółkę należy zadbać, aby był to czysty podmiot gospodarczy. Dzięki temu przedsiębiorca może być pewny, że jego start na rynku będzie nie tylko szybki, ale także całkowicie bezpieczny.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments