Założenie spółek jawnych

0
(0)
Spółka jawna należy do grupy spółek osobowych posiadających podmiotowość prawną. Jej funkcjonowanie regulowane jest przez Kodeks Spółek Handlowych. Każdy wspólnik ma prawo reprezentacji spółki we wszystkich czynnościach sądowych i pozasądowych. Ta forma spółki nie jest zobowiązana do posiadania minimalnego kapitału zakładowego, co znacznie zwiększa jej atrakcyjność w oczach przyszłych przedsiębiorców.
Założenie spółek jawnych na ogół nie jest procesem skomplikowanym. Należy pamiętać jednak o tym, że nieznajomość przepisów prawa może przyczynić się do powstania problemów, na skutek których proces wydłuży się nawet do kilku tygodni. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy ekspertów, którzy dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu skrócą czas rejestracji do minimum.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani rejestracją spółki jawnej. Chętnie przeprowadzimy cały proces od A do Z. Oferujemy pełen zakres profesjonalnie świadczonych usług. Podjęcie współpracy z naszą firmą przyniesie wiele korzyści dla przyszłych przedsiębiorców.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments