Założenie spółek jawnych

Spółka jawna należy do grupy spółek osobowych posiadających podmiotowość prawną. Jej funkcjonowanie regulowane jest przez Kodeks Spółek Handlowych. Każdy wspólnik ma prawo reprezentacji spółki we wszystkich czynnościach sądowych i pozasądowych. Ta forma spółki nie jest zobowiązana do posiadania minimalnego kapitału zakładowego, co znacznie zwiększa jej atrakcyjność w oczach przyszłych przedsiębiorców.
Założenie spółek jawnych na ogół nie jest procesem skomplikowanym. Należy pamiętać jednak o tym, że nieznajomość przepisów prawa może przyczynić się do powstania problemów, na skutek których proces wydłuży się nawet do kilku tygodni. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy ekspertów, którzy dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu skrócą czas rejestracji do minimum.
Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy są zainteresowani rejestracją spółki jawnej. Chętnie przeprowadzimy cały proces od A do Z. Oferujemy pełen zakres profesjonalnie świadczonych usług. Podjęcie współpracy z naszą firmą przyniesie wiele korzyści dla przyszłych przedsiębiorców.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments