Założenie spółki z o.o. w systemie S24

0
(0)

System S24 to platforma, która umożliwia rejestrację spółki za pośrednictwem Internetu. Pozwala na założenie spółki w krótszym czasie oraz poniesienie mniejszych kosztów. W ten sposób mogą być rejestrowane tylko wybrane spółki. Przepisy zostały wprowadzone w styczniu 2012 roku. Założenie spółki z o.o. w systemie S24 umożliwia otworzenie firmy w ciągu jednego dnia.

Tego typu rozwiązanie to ogromne ułatwienie dla przedsiębiorców, którym zależy na czasie. Od 2017 roku mają zostać prowadzone nowe przepisy, które znacznie utrudnią założenie firmy. Głównie zmianie ulegnie nadawanie numeru VAT. Procedura ta będzie bardziej skomplikowana i wielu przedsiębiorców będzie mogło spotkać się z odmową ze strony Urzędów Skarbowych i rejestracja spółki jako podatnika VAT okaże się niemożliwa. W przyszłym roku ma zostać wprowadzona także kaucja rejestracyjna, którą wybrane podmioty będą zobowiązane płacić przy zakładaniu firmy.

Jeżeli chcesz powierzyć namrejestrację spółek to zapraszamy do kontaktu. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię rejestracja w 2016 roku czy w przyszłym – zapraszamy do nawiązania współpracy. Nasi eksperci przedstawią szczegóły oferty. Przeprowadzimy całą procedurę rejestracyjną.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments