Zmiany w rejestracji spółek w 2017 roku

0
(0)

Jakie czekają nas zmiany w rejestracji spółek w 2017 roku? Warto się o nich dowiedzieć, bo być może te informacje skłonią Cię do założenia spółki w tym roku.

Przepisy dotyczące zakładania spółek w przyszłym roku mają zostać zaostrzone z powodu rosnącej ilości oszustw podatkowych. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest dokonanie rejestracji jeszcze w tym roku, ponieważ pomoże to uniknąć wielu dodatkowych formalności oraz problemów. Na jakie zmiany muszą przygotować się przyszli przedsiębiorcy?

Od 1 stycznia zacznie obowiązywać kaucja rejestracyjna, której wpłacenie będzie warunkiem dokonania rejestracji jako podatnika VAT jeśli naczelnik US uzna, że istnieje ryzyko wystąpienia zaległości podatkowych. Jej wysokość wynieść może nawet 200 000 zł. Jeżeli przedsiębiorca będzie chciał zarejestrować spółkę jako podatnika VAT to musi przygotować się na możliwość odmowy.

Zachęcamy do zakładania spółek w roku 2016. Nasi eksperci przeprowadzą cały proces oraz dokonają formalności. Zmiany w rejestracji spółek w 2017 roku mogą wprowadzić spore zamieszanie. Z naszą pomocą jednak założenie spółki przebiegnie szybko oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments