Jak założyć spółkę dwuosobową?

0
(0)

Działanie w pojedynkę nie zawsze okazuje się być dobrym rozwiązaniem. Mimo niezależności, samodzielności i pracowaniu na sukces równie dobrą opcją jest współpraca z drugą osobą.

Obecnie, na rynek wejść można nie tylko w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, ale również jako spółka – akcyjna, komandytowa, partnerska, jawna, cywilna, z ograniczoną odpowiedzialnością itp.

Tak szeroki wybór umożliwia dobranie odpowiedniego przedmiotu działalności i czerpanie korzyści z własnej firmy.

Wiele osób decyduje się samodzielnie otworzyć przedsiębiorstwo. W tym celu poszukują na Internecie informacji dotyczących tego, jak założyć spółkę dwuosobową. Następnie, samodzielnie sporządzają wnioski i przesyłają do Krajowego Rejestru Sądowego. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, jak długa i problematyczna może być rejestracja spółki. Po co więc tracić czas na wpis do KRS oraz na wydanie decyzji ze strony urzędów i innych jednostek organizacyjnych. Lepszym pomysłem jest zakup gotowej jednostki gospodarczej. Firma, wystawiona w celu sprzedaży wyposażona jest w numery NIP i REGON, wpis do rejestru sądowego, opłacony minimalny kapitał zakładowy oraz sporządzoną umowę. Tak spełnione warunki umożliwiają wejście na rynek już w dniu zakupu.

Jeżeli jesteś więc zainteresowany naszym ogłoszeniem, to zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego biura!

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments