Reprezentacja przed organami podatkowymi

0
(0)

Biuro rachunkowe zajmuje się obsługą księgową firm w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Rachunkowość prowadzona przez podmiot zewnętrzny to duży atut optymalizujący przede wszystkim koszty i czas. Biura księgowe działają w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie, które nie musi być kupowane do firmy Klienta. W przypadku zatrudnienia stacjonarnego pracownika ten wydatek byłby jednak nieunikniony. Wykwalifikowani eksperci posiadają niezbędną wiedzę oraz kompetencję, a więc zagwarantować mogą prawidłowo i zgodnie z prawem prowadzone księgi handlowe. Dodatkowo, klient współpracując z biurem rachunkowym ma także cały czas dostęp do danych finansowych przedsiębiorstwa.

Poza sporządzaniem sprawozdania, prowadzeniem ksiąg i obliczania podatków nasza firma oferuje także obliczanie podatku, wystawianie faktur oraz przesyłanie dokumentacji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Na potrzebę Klienta zapewniamy także inne usługi np. reprezentacja przed organami podatkowymi.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszej księgowości, to zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty – dostosowujemy się do potrzeb Klienta.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments