Spółka z o.o. dla obcokrajowca

0
(0)

Spółka z o.o. dla obcokrajowca stanowi dla niego idealne narzędzie do prowadzenia pod nim firmy. Do jej założenia uprawnieni są wszyscy bez względu na kraj swojego pochodzenia. Jest to niezmiernie istotne, gdyż w niektórych podmiotach istnieją co do tego ograniczenia.

Spółka z o.o. wiąże się jednak z wieloma innymi pozytywnymi aspektami. Między innymi ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że w przypadku zadłużenia należności będą regulowane będą z majątku spółki, a nie prywatnego mienia wspólników.

Jako iż tradycyjna rejestracja spółki jest długa i problematyczna toteż większość przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki. Jest to gotowy podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim firmę. Jednostki takie oferuje nasza firma. Zapewniamy spółki nowe i stażowe. Każda z naszych spółek ma czystą historię gospodarczą toteż ich zakup jest w pełni bezpieczny. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments