Spółki z o.o. bez notariusza

0
(0)

Możliwość założenia spółki z o.o. bez notariusza istnieje od początku 2012 roku, dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółką zostaje założona w przeciągu maksymalnie 24 godzin od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Rejestracja spółki z o.o. bez notariusza pozwala na znacznie zaoszczędzenie pieniędzy. Umowa spółki nie jest tworzona w formie aktu notarialnego, stąd obecność notariusza nie jest obowiązkowa. Wszystkie dokumenty tworzone są na podstawie wzorów dostępnych na stronie. Użytkownik musi jedynie wprowadzić dane dotyczące zakładanej spółki.

Obecnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Dzięki możliwości rejestracji działalności w tej formie przez Internet zyskały jeszcze większa popularność.

Potrzebujesz pomocy podczas rejestracji spółki z o.o.? Zapraszamy do kontaktu z nami – oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie zakładania działalności.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments