Sprzedam spółkę z 6 miesięcznym stażem

0
(0)

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prawną firmy w Polsce, przede wszystkim ze względu na brak odpowiedzialności wspólników własnym majątkiem za zobowiązania spółki. Tym, którzy decydują się na kupno spółki z o.o. poleca się wybór spółki z niedługim stażem. Oferty typu „sprzedam spółkę z 6 miesięcznym stażem” są chętnie brane pod uwagę przez przedsiębiorców, którym zależy na szybkim nabyciu gotowej spółki ze stażem.

Jakie plusy może przynieść zainteresowanie ofertą „sprzedam spółkę z 6 miesięcznym stażem”? Spółki z półrocznym stażem na sprzedaż są w pełni zarejestrowane, nie posiadają historii gospodarczej, nie mają żadnych zobowiązań finansowych. W dodatku wzbudzają zaufanie wśród kontrahentów, instytucji finansowych, a także pozwalają na ubieganie się o dofinansowanie unijne (jednym z kryterium, które beneficjent powinien spełnić, aby pozyskać dotację unijną to nie większy niż roczny staż firmy).

Co warte podkreślenia, zakup spółki z półrocznym stażem to doskonała okazja na rozpoczęcie działalności w ciągu kilku dni od nabycia.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments