Zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

0
(0)

Zakładanie firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jeszcze do niedawna było ogromnie uciążliwe dla potencjalnych przedsiębiorców. Wiązało się ono z koniecznością wypełnienia masy dokumentów oraz odwiedzenia wielu instytucji.

Aktualnie problem ten został rozwiązany poprzez zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki temu wystarczy jedynie wejść na na stronę Ministerstwa Sprawiedliwości w odpowiednią zakładkę i za pomocą uruchomionej aplikacji uzupełnić niezbędne wnioski. Program sam wygeneruje odpowiednią umowę spółki oraz konieczną dokumentację.
Zdalne zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością trwa zaledwie jedną dobę, co ogranicza czas, który niegdyś musielibyśmy na ten zabieg poświęcić niemalże trzydziestokrotnie.
Dodatkowym atutem e-rejestracji jest możliwość ograniczenia kosztów związanych z pracą notariusza. Jako, iż program sam sporządza niezbędne dokumenty, przedsiębiorca nie jest zmuszony do przekazania tych działań osobom uprawnionym.

Podobał Ci się artykuł - oceń wpis!

Oceń nas!

Dziękujemy za ocenę postu! 0 / 5. Wynik: 0

Ten artykuł nie ma jeszcze ocen

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments